Uzun Dönem Staj Anlaşmalı Firmalar

İşbirliklerimiz

ARÇELİK AŞ: İstihdam odaklı uzaktan Ar-Ge çalışmalarına başlayan Arçelik, Kocaeli Üniversitesi ile Mart 2021 tarihinde işbirliği yaparak, yazılım alanında okuyan öğrencilere yönelik bir projeyi hayata geçirdi. Prep adı verilen projede görev alan öğrenciler hem üniversite eğitimlerine devam edecekler hem de Arçelik’teki yazılım projelerine uzaktan katılım sağlayacaklar. Arçelik, Prep projesi ile Türkiye’deki yazılım sektörünü desteklemek, üniversitelerimizdeki genç yetenekleri ortaya çıkarmak, ülkemiz ekonomisine ve üretimine katkıda bulunmaları konusunda onlara öncü olmayı amaçlıyor.

Haber Linki: Rektörümüz, Arçelik Prep Projesi Lansmanına Katıldı
Sözleşmesi Sona Eren İşbirliklerimiz

OBSS: OBSS (Open Business Software Solutions) firması ile 01 Mart 2017- Aralık 2020 tarihleri arasında yaptığımız sözleşme kapsamında, lisans düzeyinde öğretim gören birinci ve ikinci öğretim öğrencilerimiz dönem içi/yaz döneminde staj yapmışlardır.

Firma Linki: http://obss.com.trCTech: CTech (Communications & Satellite Technology) firması ile 2017-2018 tarihleri arasında yaptığımız uzun dönem staj anlaşması kapsamında, lisans düzeyinde öğretim gören birinci ve ikinci öğretim öğrencilerimiz dönem içi/yaz döneminde staj yapmışlardır. Firma Linki: https://www.ctech.com.tr/tr/Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors